RSS
Новости
20 апреля, 14:51
НКРЕКП розширила перелік закритої на час війни інформації про об’єкти енергетики
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на час воєнного стану розширила перелік інформації з обмеженим доступом щодо об’єктів енергетики.

Доповнення до постанови регулятора №349 від 26 березня 2022 року про захист інформації в умовах воєнного стану, в тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури, затверджені відповідною постановою на засіданні НКРЕКП 20 квітня.

Згідно з постановою, до інформації, доступ до якої має бути закритий на сайтах ліцензіатів, відносяться обсяги видобутку, споживання, зберігання, відвантаження ресурсів, в тому числі вугілля та вуглеводнів, а також дані логістики енергоресурсів із зазначенням маршрутів, місць тимчасового та постійного зберігання.

Крім того, закритою інформацією є плани переміщення матеріально-технічних цінностей, кількість та якість поставленого чи наявного обладнання та технічна спроможність підприємства, а також інша інформація, що може ідентифікувати об’єкти критичної інфраструктури або створювати уявлення про потенціал об’єкта в енергосистемі України.

Також не мають розголошуватися персональні дані працівників енергетичного сектору із зазначенням місця роботи та посади.

Не можна розміщувати на сайтах відомості про місця запланованих ремонтних і відновлювальних робіт та процеси проведення таких робіт у реальному часі, як і відомості про місця руйнування об’єктів та елементів інфраструктури внаслідок бойових дій, місця потрапляння снарядів.

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП хоче продовжити розслідування на ринку електроенергії та газу в умовах військової агресії РФ, схвалила зміни до порядку їх проведення

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!