RSS
Новости
21 апреля 2022, 09:18
ЄС може досягти цілі в 45% ВДЕ в структурі генерації до 2030 року
Європейський Союз розглядає можливість досягнення 45% частки виробництва електроенергії з ВДЕ у загальній структурі до 2030 року, замість раніше запропонованих 40%. Про це заявив Мехтхільда Версдорфера, заступник генерального директора Департаменту енергетики Єврокомісії.

Стало відомо, що Європейська комісія оцінює, чи зможе Європейський Союз досягти вищої цілі в 45% частки відновлюваної енергії до 2030 року замість запропонованих 40%, щоб прискорити свій перехід від російського викопного палива після вторгнення в Україну.

Минулого року Європейська Комісія пропонувала поставити за мету 40% частки відновлюваної енергетики в балансі.

В 2020 році Європейський Союз досяг позначки в 22% «зеленої» генерації. Частка сильно варіюється між країнами ЄС: від понад 50% у Швеції до менше 10% у Люксембурзі.

Також, нову мету ЄС та Європейський Парламент планують розглядати як частину великого пакету законів про зміну клімату для швидкого скорочення викидів.

За оцінками Брюсселя, збільшення втричі потужності сонячної та вітрової енергетики ЄС до 2030 року з додаванням 480 ГВт ВЕС та 420 ГВт СЕС може заощадити 170 млрд кубометрів газу на рік.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое