RSS
Новости
21 апреля, 10:42
Schneider Electric передали обладнання вартістю 4 мільйони євро для відновлення енергопостачання в Україні
Schneider Electric приєднується до ініціативи Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) та передає електричне обладнання для відновлення необхідного гуманітарного постачання електроенергії в Україні. Пожертвування було здійснено у рамках поточних зусиль організації щодо визначення конкретних та практичних кроків, які її члени можуть зробити для підтримки гуманітарних потреб в Україні.

За підтримки Міністерства енергетики України, обладнання буде використано державними та приватними компаніями, включно з ДТЕК, основним постачальником енергії в Україні, щоб допомогти відновити електроенергію для близько 1,5 мільйонів людей, які зараз не мають доступу до електропостачання.

11 березня ВЕФ скликав форум керівників компаній-партнерів, науковців, українських лідерів, зокрема, лідерів громадянського суспільства, щоб обговорити нагальні потреби країни у сфері потужностей та енергетики. Увагу у ході форуму, зокрема, було зосереджено на зусиллях щодо підтримки постачання електроенергії та тепла для громадян України.

За останніми даними, які обговорювалися на форумі, наразі без світла залишилися понад 1,5 мільйона людей у 1300 українських містах. Schneider Electric прагне зробити свій внесок у відновлення та підтримання енергопостачання для населення України. Реалізація цієї місії відбуватиметься у співпраці з ДТЕК, який має добре налагоджену мережу та досвід для надання гуманітарної допомоги по всій країні.

На додаток до пожертвування обладнання, Schneider Electric Foundation підтримує партнерську НУО «SOS Attitude» в організації табору біженців у Молдові.

Раніше повідомлялося, що Нацкомісія позбавила ліцензії п'ять енергокомпаній, пов'язаних з РФ

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!