RSS
Новости
22 апреля, 09:00
Рекордний виторг Tesla, Туреччина диверсифікує постачання природного газу, у Латвії збудують сучасну АЕС – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора

Туреччина диверсифікує постачання природного газу завдяки контракту на придбання американського ЗПГ

Турецька державна компанія Botas, яка є давнім партнером російського "Газпрому", завершує переговори з німецьким Deutsche Bank про надання кредиту на суму 1 млрд. доларів, який буде витрачений на придбання американського зрідженого природного газу.

Австрія припинила імпорт та переробку російської нафти – OMV

Австрія повністю припинила імпорт та переробку російської нафти, повідомляє австрійська нафтогазова компанія OMV. «Постачання нафти з Росії завжди були низькими, але з початком війни ми замінили її іншою нафтою з ринку», - сказав представник OMV.

У Латвії планують збудувати сучасну АЕС

Комісія Сейму з питань народного господарства, аграрної, екологічної та регіональної політики підтримала у середу пропозицію щодо внесення до закону про енергетику норми, згідно з якою латвійський системний оператор зобов'язаний забезпечити необхідну інфраструктуру для будівництва атомної електростанції (АЕС) на території Латвії.


Tesla повідомила про рекордний виторг за перший квартал – 18,7 млрд доларів

Компанія Tesla повідомила, що виторг за перший квартал склав 18,7 млрд дол, з них 16,8 млрд дол. компанія заробила саме на продажі електрокарів. Це на 87% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Чистий прибуток компанії – 3,6 млрд. дол.

ЄС може досягти цілі в 45% ВДЕ в структурі генерації до 2030 року

Європейський Союз розглядає можливість досягнення 45% частки виробництва електроенергії з ВДЕ у загальній структурі до 2030 року, замість раніше запропонованих 40%. Про це заявив Мехтхільда Версдорфера, заступник генерального директора Департаменту енергетики Єврокомісії.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!