RSS
Новости
22 апреля, 09:15
У США розробили нові пластикові акумулятори — дешевші та довговічніші за літій-іонні
Американська компанія PolyJoule розробила новий тип акумулятора на основі електропровідних полімерів, який дешевший і довговічніший за літій-іонні. За словами розробників, полімери, у тому числі пластик, можуть швидко заряджатися, поглинають більшу частину електрики, що надходить, і зберігають його протягом тривалого часу.

Новий тип акумулятора дешевший у виробництві, має високу міцність, витримує здуття та стискування під час процесу зарядки-розрядки. На відміну від літій-іонних, пластикові акумулятори не перегріваються і не спалахують, а тому не вимагають активних систем для контролю температури.   

Головним недоліком технології є низька щільність енергії, тому акумулятори виходять у 2-5 разів більші, ніж літій-іонні аналоги такої ж ємності.   

Успіх пластикових батарей залежить від того, наскільки швидко компанія зможе налагодити комерційне виробництво, а також від їхньої ринкової вартості. Деякі дослідження свідчать, що з повного переходу на «чисту» енергію її зберігання має коштувати трохи більше 20 доларів за КВт/год.

Раніше повідомлялося, що норвезька Nel відкрила повністю автоматизовану електролізну фабрику 500 МВт

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!