RSS
Новости
25 апреля 2022, 11:05
TÜV Rheinland видав перший сертифікат на зелений водень та аміак
Компанія TÜV Rheinland, що працює у сфері технічного консалтингу та сертифікації, видала свій перший сертифікат на зелений водень та зелений аміак Green Hydrogen & Chemicals SPC. Його отримало спільне підприємство компаній ACME Group та Scatec, що працює у галузі відновлюваних джерел енергії.

Сертифікація TÜV Rheinland Standard H2.21 Carbon-Neutral Hydrogen (Вуглецево-нейтральний водень) була проведена для проєкту Greenfield в Омані. Це завод із виробництва зеленого водню та аміаку, який вироблятиме 1,2 мільйона тонн зеленого аміаку на рік за допомогою сонячної енергії.

Сертифікація гарантує, що заводи виробляють і постачають водень дружнім для екології способом, а продукція має нижчий вуглецевий слід, ніж звичайний водень чи паливо.

У заяві зазначається, що компанія Green Hydrogen & Chemicals SPC пройшла оцінку та виконала всі критерії, в тім методи виробництва, транспортування та застосування водню.

Раві Кумар, віце-президент з промислових послуг TUV Rheinland India, повідомив: «У нашому стандарті TUV Rheinland H2.21 ми визначили вимоги, які дозволяють сертифікувати продукт із нульовим або мінімальним вуглецевим слідом. Крім того, на основі сертифікації «Вуглецево-нейтральний водень» можуть бути перевірені та підтверджені додаткові критерії, такі як зелений водень, синій водень, бірюзовий водень, водень сумісний з RED II».

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое