RSS
Новости
25 апреля 2022, 11:45
Європа відновила закупівлю нафти в ОАЕ для заміни російської
Французька TotalEnergies зафрахтувала танкер для відвантаження нафти з Об'єднаних Арабських Еміратів на початку травня до Європи. Це перше постачання за два роки.

CSSSA, судноплавний підрозділ TotalEnergies, зафрахтувала танкер SUezmax Moscow Spirit для відвантаження 1 млн барелів сирої нафти Murban із порту Джебель-Данна для Великої Британії 1-3 травня. Нафта Das із Абу-Дабі востаннє відвантажувалася для Італії у травні 2020 року.

Вікно для близькосхідної нафти, що прямує до Європи, відчинилося після того, як європейські покупці відмовилися від російської нафти після вторгнення РФ в Україну.

Очікується, що найближчими місяцями до Європи буде відправлено більше партій сирої нафти з Абу-Дабі, щоб компенсувати постачання російської нафти, оскільки Євросоюз готує нові санкції щодо імпорту російської нафти, кажуть трейдери. Це, можливо, призведе до перенаправлення деяких поставок далі від Азії.

За словами одного з трейдерів, глобальний торговий потік "перебудовується", щоб реагувати на зміни у постачанні російської нафти.

ЄС готує "розумні санкції" проти імпорту російської нафти, повідомляє виконавчий віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

Росія є найбільшим постачальником нафти в Європу, забезпечивши в 2020 році 26% нафти, що імпортується.

Раніше повідомлялося, що НПЗ Росії у квітні скоротили об'єми нафтопереробки через проблеми з експортом

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое