RSS
Новости
26 апреля, 09:25
«Укренергомашини» відвантажили обладнання для Дніпровських ГЕС на 65 млн грн
АТ «Укренергомашини» відвантажило обладнання для Канівської та Середньодніпровської гідроелектростанцій (ГЕС) загальною вартістю 65 млн грн.

У квітні відвантажено модернізоване робоче колесо діаметром 6 м для гідротурбіни Канівської ГЕС (станційний №17). Сума виконання цих робіт за договором становить 7,5 млн грн.

Крім того, в рамках договорів з АТ «Укргідроенерго» для Канівської ГЕС були відвантажені деталі статора генератора, а також вал генератора, полюси ротора та кістяків для Середньодніпровської ГЕС. Сума договорів становила 57,4 млн грн.

Зазначається, що у 2011 році ЄБРР та ЄІБ на запит «Укргідроенерго» надали кредит загальною сумою 400 млн євро на реалізацію Проєкту реконструкції гідравлічних електростанцій в Україні. Зокрема, до Проєкту включено Канівську ГЕС та Середньодніпровську ГЕС.

За умовами кредитування було проведено міжнародні конкурсні торги, у яких перемогу здобуло АТ «Укренергомашини».

АТ «Українські енергетичні машини» – єдиний в Україні виробник турбінного обладнання для гідро-, теплових та атомних електростанцій. Компанія складається з підприємств «Турбоатом» та «Електроважмаш».

Раніше повідомлялося, що Україна запросила у МАГАТЕ перелік обладнання для безпечної експлуатації АЕС

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!