RSS
Новости
26 апреля, 12:15
Ціни на електроенергію в Нідерландах впали на тлі збільшення генерації ВДЕ
У Нідерландах 23 квітня ціни на електроенергію впали нижче нуля на 13 годин. Це пов'язано зі зростанням об'єму виробництва електроенергії вітряними та сонячними електростанціями, а також поверненням ядерного реактора в енергетичну систему країни.

Ціни впали до -222,36 євро за МВт·год в суботу, 23 квітня, в Нідерландах і до -100 євро о 13:00 в неділю, 24 квітня, в Бельгії на біржі Epex Spot SE.

Явище падіння цін стає все більш частим у Нідерландах, і зазвичай виникає внаслідок незбіжності попиту і пропозиції. Потреби споживачів інколи не відповідають сплеску виробництва. За даними Європейської енергетичної біржі AG, у суботу 23 квітня  вдень майже чверть електроенергії Нідерландів походило з ВЕС.

Низькі ціни «підкреслюють темпи розвою СЕС, результати будування офшорних ВЕС протягом останніх 18 місяців», – сказала Сабріна Кернбіхлер, провідний аналітик S&P Global Platts.

На падіння цін також впливає атомний реактор Borssele, який був перезапущений у п’ятницю, 22 квітня,  після того, як був відключений 1 квітня.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: Bloomberg
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!