RSS
Новости
27 апреля 2022, 09:10
Супертанкер з американською нафтою у Європі, офіційний статус України в ENTSO-E, перший в Індії завод із виробництва зеленого водню – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора

Уперше за шість років до Європи прибув супертанкер з американською нафтою

Супертанкер Vessel Solana з приблизно 2 млн барелів американської нафти на борту прибув до іспанського порту Більбао в середині квітня, після чого він вирушив до Роттердама і Вільгельмсхафена.

НКРЕКП зобов’язала ПУП на час війни оплачувати електроенергію домашніх генустановок частково і з двомісячною відстрочкою

НКРЕКП зобов’язала постачальників універсальних послуг (ПУП) на час війни частково оплачувати електроенергію домашніх генеруючих установок за "зеленим" тарифом з відстрочкою на 2 місяці та з урахуванням рівня оплати електроенергію споживачами.

Україна отримала офіційний статус в ENTSO-E - Герман Галущенко

Сьогодні, 26 квітня, у Варшаві відбулось підписання угоди про надання НЕК «Укренерго» статусу члена-спостерігача ENTSO-E, європейської мережі операторів системи передачі електроенергії.

Індійська нафтова компанія відкрила перший в Індії завод із виробництва зеленого водню

Oil India Limited (OIL), індійська державна нафтова компанія, ввела в експлуатацію перший в Індії завод зеленого водню з майже нульовими викидами. Сушіл Чандра Мішра, голова та керуючий директор OIL, повідомив, що експериментальна установка, побудована в Джорхаті, Ассам, вироблятиме 10 кг водню на день.

Потужність вугільних електростанцій у світі минулого року зросла на 18,2 ГВт

Потужність вугільних електростанцій у світі минулого року зросла на 18,2 ГВт до 2100 ГВт або приблизно на 0,87%.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое