RSS
Новости
27 апреля, 09:30
Польська PGNiG отримала листа від російського «Газпрому» про припинення поставок газу (ОНОВЛЕНО)
Польська компанія PGNiG 26 квітня отримала листа від російського «Газпрому» про повне припинення поставок природного газу за Ямальським контрактом з початку 27 квітня. PGNiG та Gaz-System повідомляють, що наразі всі поставки клієнтам здійснюються відповідно до їхніх потреб. Компанії стежать за ситуацією і готові до різних сценаріїв.

За словами компанії, на даний момент транспортна інфраструктура, якою керує Gaz-System, функціонує безперебійно. Поставки до системи не перериваються за допомогою інших входів та підземних сховищ газу, а ресурс передається споживачам відповідно до поточного попиту.

Завдяки реалізації урядової стратегії диверсифікації джерел газопостачання, PGNiG готовий отримувати газ з різних напрямків, в т. ч. через газові з’єднання на західному та південному кордоні та термінал LNG у Swinoujscie, який останнім часом нарощував кількість отриманих LNG-танкерів. Баланс доповнюється власним видобутком газу та запасами газу, накопиченими в підземних сховищах газу. Нині рівень заповнення ПСГ становить близько 80% і значно вище, ніж у відповідний період минулих років.

«Поставки російського газу можуть бути замінені на поставки з інших джерел», - зазначив міністр енергетичної безпеки Польщі Пйотр Наїмський.

Нагадаємо, декілька годин назад повідомлялося, що Росія припиняє поставки газу до Польщі, оскільки Польща відмовляється платити за газ у рублях.

UPD. 27.04.2022 10:12

Світові ЗМІ повідомляють, що 27 квітня поновилися поставки російського газу до Польщі. Напередодні фізичні поставки впали до нуля.

Згідно з даними мережі газотранспортних операторів Європейського союзу, фізичні поставки газу з Білорусі до Польщі склали 3 449 688 кВтг*год станом на 06:22 за центральноєвропейським часом.

Раніше повідомлялося, що Польща запровадила санкції проти Газпрому

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!