RSS
Новости
27 апреля, 16:08
"ДТЕК" має намір витіснити російське вугілля з Європи
Енергохолдинг Ріната Ахметова "ДТЕК" планує в короткостроковій перспективі замінити російське вугілля в Європі на власні постачання, повідомив генеральний директор "ДТЕК" Максим Тімченко.

"У короткостроковій перспективі ми можемо замінити російське вугілля. Ми можемо бути постачальниками вугілля Європі", - сказав він.

За словами Тімченка, Україна вже розпочала постачання вугілля до Польщі та Словаччини.

"Наприклад, Польща вже відмовилася від російського вугілля, в результаті ми розпочали невеликі постачання до Польщі та Словаччини", - наголосив глава "ДТЕК", доповнивши при цьому, що Україна також може збільшити постачання електроенергії до країн ЄС, зокрема від атомних електростанцій.

Крім цього, Тімченко повідомив, що група розглядає можливість інвестування в активи державного "Львіввугілля". "Готові розглядати Львів як предмет інвестування та видобутку. Ми на це дивимося тверезо. Зрозуміло, що наразі внесено корективи щодо вугілля й теплової генерації з точки зору енергобезпеки України та з точки зору затребуваності вугілля", - сказав він.

Водночас, за його словами, ДТЕК зупинив роботи на шахті "Білозерська" із Донецької області. На ній не відбувається видобуток через нестачу персоналу та небезпеку підвезення туди людей.

Раніше повідомлялося, що у березні ДТЕК безкоштовно поставив військовим і медикам електроенергію на 32 млн гривень

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!