RSS
Новости
29 апреля, 09:03
«Гарантований покупець» буде продавати енергію в Європу, форс-мажор на проєкті «Сахалін-1», США збільшить експорт СПГ – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора

«Гарантований покупець» готується продавати в Європу "зелену" енергію, вироблену в Україні

Держпідприємство «Гарантований покупець» налаштоване здійснювати експорт електроенергії, що виробляється з відновлюваних джерел енергії, та працює над змінами до законодавства, які б дозволили йому таку діяльність, повідомив голова підприємства Андрій Пилипенко.

Exxon оголосила форс-мажор на російському проєкті «Сахалін-1»

Американська корпорація ExxonMobil повідомила у середу, що її російський підрозділ Exxon Neftegas оголосило форс-мажорні обставини на проєкті «Сахалін-1» у зв’язку з санкціями по відношенню до Росії на фоні розв’язаної війни, через які поставки російської нафти клієнтам ускладнилися.

Міністерство США заявило про збільшення експорту СПГ (ОНОВЛЕНО)

Міністерство енергетики США повідомило рішення адміністрації про додатковий експорт скрапленного природного газу в обсязі 500 млн кубічних футів (14,16 млн кубометрів) на день. У відповідь на рішення Росії припинити постачання газу до Польщі та Болгарії адміністрація Байдена дозволила збільшити постачання СПГ із двох заводів у США, які нині перебувають у стадії розробки.

Болгарія може зупинити транзит російського газу до Сербії та Угорщини

Болгарія має намір провести ревізію усіх контрактів з російським «Газпромом» після припинення поставок газу до країни. Уряд шукає можливі законні шляхи для зупинки російських поставок до Сербії та Угорщини, які проходять по «Турецькому потоку» через Болгарію. Про це повідомляють болгарські ЗМІ з посиланням на прем’єр-міністра країни Кирила Петкова.

Німеччина знижує вартість проїзду у громадському транспорті на тлі енергетичної кризи

Німеччина знизила ціну на проїзд у громадському транспорті до 9 євро (9,56 дол. США) на місяць. Це одне з рішень, яке прийняв уряд, щоб протидіяти зростанню цін на енергоносії та скоротити споживання палива.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!