RSS
Новости
29 апреля 2022, 09:11
Україна готова постачати електроенергію до Болгарії – Зеленський
Президент України Володимир Зеленський обговорив із премʼєр-міністром Болгарії перспективи співпраці в енергетичній сфері. Україна заявляє про готовність експортувати електроенергію до Болгарії та про можливість спільного використання можливостей Транс-балканського газопроводу. Про це 28 квітня заявив Президент України Володимир Зеленський під час своєї зустрічі із премʼєр-міністром Болгарії Кирилом Петковим.

«Ми предметно обговорили взаємодію в енергетичній сфері. Україна готова постачати електроенергію до Болгарії, ми також зацікавлені диверсифікацією постачання газу в регіоні, зокрема, через використання можливості Транс-балканського газопроводу спільно із болгарською стороною», - вказав Володимир Зеленський.

«Болгарія з радістю сприятиме поставкам з України, це дасть нам чудову можливість отримати додаткову електроенергію, а вам (ред. – Україні) – додаткові кошти, яких ви так потребуєте», - подякував за зустріч Кирил Петков, премʼєр-міністр України.

Також, Петков заявив, що Болгарія може долучитися до допомоги Україні у використанні Транс-балканського трубопроводу, який постачатиме газ із терміналів СПГ у Туреччині, зокрема, і до України.

«Це буде забезпечувати надійнішу поставку за дешевшої ціни», - наголосив премʼєр-міністр Болгарії.

Раніше про готовність закуповувати українську електроенергію заявив міністр фінансів Болгарії Асен Васильєв. 

Раніше повідомлялося, що Болгарія може зупинити транзит російського газу до Сербії та Угорщини

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое