RSS
Новости
29 апреля, 09:50
"Укренерго" ввела в роботу ЛЕП 330кВ на півдні: "Наразі стабільно працюють всі АЕС, а також станції інших видів"
НЕК "Укренерго" ввела в роботу одну з високовольтних ліній 330кВ на півдні України, що дозволило покращити видачу потужності генерації, в тому числі атомної та теплової. Частота в мережі стабільна – 50 Гц

"Сьогодні введено в роботу одну з високовольтних ліній 330 кВ на півдні України. Це дало можливість покращити видачу потужності низки електростанцій, серед яких є теплові та атомні. Таким чином, наразі в мережі стабільно працюють всі АЕС, а також станції інших видів – ТЕС, ГЕС та ВДЕ", – зазначила "Укренерго" в повідомленні в своєму телеграм-каналі 28 квітня ввечері, підкресливши, що частота в мережі стабільна – 50 Гц.

В компанії вказали, що роботи по відновленню магістральних електромереж ведуться безперервно: зараз триває відновлення підстанції та лінії 750 кВ, а також двох ліній 330 кВ у Київській області, а ще дві лінії 330 кВ, що проходять Київською та Чернігівською областями, відремонтовані та готуються до включення.

За даними компанії, оператори систем розподілу за минулу добу відновили електропостачання понад 19,8 тисячам споживачів.

"Споживання тримається на стабільному рівні та показує тенденцію до зростання", – запевнили в "Укренерго".

Раніше повідомлялося, що Запорізька АЕС через пошкодження ЛЕП 330 кВ перейшла на роботу із забезпечення лише власних потреб

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!