RSS
Новости
29 апреля 2022, 12:45
Державні енергетичні компанії Індії можуть купити частку BP у Роснафти
Уряд Індії звернувся до державних енергетичних компаній з проханням розглянути можливість придбання частки європейської нафтової компанії British Petroleum (BP) у російській компанії «Роснафта». Раніше BP оголосила про відмову від 19,75% акцій підприємства.

Наразі індійські компанії та Міністерство нафти не відповіли на запити ЗМІ прокоментувати це питання. Офіс BP взагалі відмовився від коментарів.

Міністерство нафти також звернулося до OVL, закордонного інвестиційного підрозділу Oil and Natural Gas Corp, з проханням розглянути можливість покупки 30% акцій Exxon Mobile Corp у «Сахалін-1» на Далекому Сході Росії. OVL вже має 20% акцій проєкту.

Одне з джерел в уряді повідомило ЗМІ, що індійські компанії сподіваються отримати частки в російських активах за зниженими цінами. Також стало відомо, що індійські компанії готуються вивчити вплив санкцій на потенційні інвестиції та почати процес належної перевірки.

Речник міністерства закордонних справ Індії Ариндам Банчі повідомив на пресконференції: «Наші зусилля полягали на тому, щоб побачити, як ми можемо стабілізувати економічні операції, економічні відносини з Росією в нинішньому контексті... Звичайно, є обмеження, є санкції з боку деяких країн, і нам доведеться якось попрацювати з цим».

Західні країни вже ввели п’ять пакетів економічних санкцій проти Росії за військове вторгнення в Україну. Натомість Індія прямо не засудила дії Москви.

Індія знаходиться на третьому місці у світі за споживанням нафти. Країна імпортує близько 85% сировини для своїх потреб.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: economictimes
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое