RSS
Новости
30 апреля 2022, 17:35
На ЧАЕС відновлено надійну схему електроживлення – «Укренерго»
В Чорнобильській зоні відчуження відновлено надійну схему постачання електричної енергії, 30 квітня було підключено останню необхідну для цього лінію електропередач 330 кВ.

Про це повідомляють в прес-центрі оператора системи передачі НЕК «Укренерго».

«Сьогодні відновлено надійну схему живлення в Чорнобильській зоні відчуження. Вдень включено в роботу останню необхідну для цього лінію електропередачі 330 кВ», - повідомляють в компанії.

Також, в «Укренерго» зазначили, що напередодні, 29 квітня було підключено ще одну лінію 330 кВ на півночі Київської області, що дозволило підвищити надійсніть електропостачання в Києві. Поки триває відновлення підстанції та лінії мережі 750 кВ на Київщині.

Водночас, в Міністерстві енергетики Білорусі 22 квітня повідомили, що подача електроенергії до ЧАЕС з їх сторони зупинена.

Як зазначили в Білорусі, електроенергія поставлялася через лінію Мозирь-Чорнобильська АЕС, загалом за березень-квітень було поставлено 12,5 млн кВт-год.

Нагадаємо, що Чорнобильська АЕС 9 березня була повністю знеструмлена внаслідок ворожи дій російських окупантів, електроживлення важливих обʼєктів забезпечували аварійні дизель-генератори. Згодом російські окупанти знову пошкодили лінію електропередач,що живить Чорнобильську атомну електростанцію та місто Славутич, яка була відремонтована 13 березня аварійними бригадами НЕК «Укренерго».

15 березня в Міністерстві енергетики Білорусі заявили про початок поставок електроенергії на ЧАЕС.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое