RSS
Новости
2 мая 2022, 12:30
Словацька SPP вперше придбала LNG для Чехії
Словацька компанія Slovenský plynárenský priemysel (SPP) продовжує диверсифікувати поставки газу до Словаччини, купуючи природний газ. Так, 1 травня 2022р до LNG терміналу на острові Крк прибув черговий LNG танкер з американського порту Corpus Christi обсягом 93 млн куб м природного газу.

SPP поставить частину придбаного обсягу LNG (близько 5 млн куб м) для своєї дочірньої компанії SPP CZ, яка є енергопостачальником в Чеській Республіці. Це буде перше в історії фізичне постачання LNG на чеський ринок, яке забезпечуватиме SPP.

«Забезпечення безперервного постачання енергією всіх своїх споживачів, від великих промислових споживачів до домашніх господарств є абсолютним пріоритетом для SPP, і ми приділяємо всю увагу поточній ситуації. Фахівці SPP докладно відстежують розвиток ситуації та аналізують всі доступні бізнес-можливості та інструменти для забезпечення безперебійного постачання газу споживачам як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі», - повідомляють у компанії.

Навіть традиційно залежні від трубопроводного газу з Росії країни шукають нові шляхи та маршрути отримання ресурсу після російського вторгнення в Україну.

Раніше повідомлялося, що Україна отримає доступ до терміналів зрідженого газу в Польщі та Литві цього літа

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое