RSS
Новости
2 мая, 15:05
Світовий топ-виробник сталі, індійська Tata Steel, відмовиться від російського вугілля
Індійська компанія Tata Steel, яка входить до топ-15 найбільших світових виробників сталі, відмовиться від російського вугілля через створену санкціями невизначеність у поставках.

Компанія вказала на "невизначеність" щодо постачання російського вугілля. При цьому напередодні повномасштабного вторгнення РФ в Україну Індія наростила закупівлі російського вугілля, оскільки поставки конкурента, Австралії, ставали надто дорогими.

За даними CoalMint, Tata Steel імпортувала 617 тисяч тонн російського вугілля за перші три місяці року, і отримала 246 тисяч тонн в минулому місяці за контрактами, укладеними до російського вторгнення.

"Щоб забезпечити безперервну роботу бізнесу, ми знайшли альтернативних постачальників сировини, оскільки операції з російськими постачальниками та банкірами супроводжуються великою невизначеністю внаслідок міжнародних санкцій, запроваджених проти Росії", – сказав представник Tata Steel.

Такий крок компанія робить на тлі дефіциту електроенергії в Індії, який порушує енергопостачання в країні. Країна покладається на вугілля у 70% виробництва електроенергії, а запаси вугілля у виробників електроенергії впали майже до половини їхнього середнього рівня для цієї пори року.

Попри такі передумови до на посилення поставок, російський експорт, якому потрібно близько місяця, щоб прибути до Індії, у березні сповільнився до 420 тисяч тонн, а в квітні, за прогнозами, він впаде до 124 тисяч тонн. Для порівняння, у лютому імпорт російського вугілля сягнув піку у 1,1 млн тонн за даними аналітиків Kple.

Раніше повідомлялося, що Індія готова поставити на сланцеву нафту

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!