RSS
Новости
3 мая, 09:05
Fennovoima розірвала договір з "Росатомом" на будівництво АЕС, Україна отримає доступ до терміналів ЗПГ в Польщі та Литві, Shell переходять на виробництво "зеленої" енергетики – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора

Фінська Fennovoima розірвала договір з "Росатомом" по будівництву АЕС

Фінська проектна компанія Fennovoima повідомила, що розірвала контракт на будівництво АЕС "Ханхіківі-1" із "Росатомом". Офіс зазначив, що розірвав контракт з RAOS Project (дочірня компанія "Русатом Енерго Інтернешнл", що входить до складу російської держкорпорації "Росатом") через значні затримки з боку RAOS та нездатність виконати проєкт.

Туреччина зможе користуватися газом, видобутим на дні Чорного моря, з 2023 року

Туреччина вже з наступного року розраховує використовувати природний газ, видобутий на дні Чорного моря. Про це заявив міністр енергетики та природних ресурсів Туреччини Фатіх Дьонмез.

Україна отримає доступ до терміналів зрідженого газу в Польщі та Литві цього літа

Літом 2022 року Україна планує отримати доступ до терміналів зрідженого газу в Польщі та Литві. Про це повідомив керівник Оператора газотранспортної системи України Сергій Макогон у Facebook.

Рівень розрахунків "ГарПока" з ВДЕ-виробниками за лютий-березень складає 19-20% – керівник підприємства

ДП "Гарантований покупець" продовжує виплати виробникам зеленої електроенергії, їхній рівень за березень-квітень складає 19-20%.

Shell почали перехід на виробництво "зеленої" енергетики

Європейський нафтогазовий гігант Shell пішов на велику угоду для швидшого переходу до відновлюваної енергії. У компанії заявили, що готові купити індійського постачальника відновлюваної енергії Sprng Energy за 1,55 млрд доларів.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!