RSS
Новости
3 мая, 09:37
Польща запропонує ЄС ввести податок на російські енергоносії
На саміті країн Євросоюзу в Брюсселі Польща представить пропозицію ввести податок на російську сировину, зокрема енергоносії. Про це заявила міністр клімату та навколишнього середовища Польщі Анна Моськва. Податок буде створено за моделлю системи торгівлі викидами вуглецю, яка допоможе декарбонізувати європейську економіку.

На думку міністра, податок переконає країни ЄС прискорити процес зменшення залежності від російських енергоносіїв.

«Я представлю цю пропозицію в деталях. Це буде спеціальний збір, податок, розмір якого залежатиме від ступеня залежності від російської сировини. Найочевидніше, податок стосуватиметься різного виду сировини. Такий крок має мотивувати країни пожвавити темпи зменшення залежності від РФ», – пояснила Моськва.

Зазначається, що податок охоплюватиме всю російську сировину: вугілля, газ, нафту та інші похідні сировини. Вона додала, що новий податок буде створено за моделлю системи торгівлі викидами вуглецю, яка служить для декарбонізації європейської економіки.

3 травня у Брюсселі розпочнеться позачергова зустріч міністрів енергетики країн-членів Європейського Союзу. Політики обговорять шостий пакет санкцій ЄС, куди має бути включено ембарго на російську нафту.

Раніше повідомялося, що Євросоюз може дозволити Угорщині та Словаччині купувати російську нафту

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: zn.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!