RSS
Новости
3 мая 2022, 16:15
Італія прагне стати незалежною від російського газу до 2024 року
За словами італійського міністра з питань екологічного переходу Роберто Чинголані, Італія прагне отримати повну незалежність від російського газу до середини 2024 року.

"Ми повинні стати автономними до другої половини 2024 року, ми могли б обійтися без імпорту російського газу", - сказав він.

Чинголані зазначив, що легше мати справу з шістьма або сімома країнами не дуже великих розмірів, ніж з однією, яка самостійно покриває 40% поставок газу і яка також є геополітичною силою.

Відповідаючи на запитання про запропонований механізм оплати в рублях за російський газ, Чинголані сказав, що Єврокомісія має ухвалити "чітке і недвозначне" політичне рішення, щоб уникнути перекладу відповідальності на окремі уряди та нафтогазові компанії.

Раніше Чинголані висловився за те, що європейським енергетичним компаніям слід тимчасово дозволити виконувати вимоги Росії платити за газ у рублях.

Тим часом Рим готується до можливого відключення російського газу з заходами з енергозбереження і навіть до продовження роботи вугільних електростанцій.

Раніше повідомлялося, що в Італії «прикрутять» кондиціонери, щоб зменшити залежність від російського газу

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое