RSS
Новости
3 мая 2022, 17:53
США виділили 3,1 млрд доларів на стимулювання виробництва акумуляторів для електромобілів та компонентів до них
Адміністрація президента США оголосила про запуск програми збільшення виробництва акумуляторів у рамках переходу від бензинових автомобілів до електромобілів. На це виділили $3,1 млрд.

Міністерства енергетики витратить ці кошти на виділення грантів для створення або розширення виробництва акумуляторів та компонентів до них, а також будівництво підприємств із їхнього перероблювання. Гранти передбачені законом про інфраструктуру, загальний бюджет якого становитиме $1 трлн, у тому числі понад $7 млрд. на створення ланцюжка постачання акумуляторів.

Перший крок з електрифікації авто було зроблено у квітні, коли Байден схвалив Закон про оборонне виробництво для стимулювання видобутку корисних копалин. Закон передбачає створення автоакумуляторів та центрів довготривалого зберігання енергії, що дозволить компаніям отримувати фінансування з видобутку сировини для виробництва електромобілів, наприклад, літію, нікелю, кобальту, графіту та марганцю.

«Ці батареї, виготовлені в Америці, допоможуть скоротити викиди та створити можливості по всій країні», - Джина Маккарті, радник Білого дому за кліматом

До 2030 року Білий дім планує збільшення продажів електромобілів у США на 50%, а для цього створять мережу зарядних станцій та запровадять податкові пільги для покупців електрокарів. В Адміністрації президента замінять федеральний парк із 600 тис. автомобілів на електроаналоги до 2035 року. 

На цей час США лише третій за величиною ринок електромобілів у світі. На першому місці – Китай, а на другому – Європа. Як повідомляє Canalys, у США минулого року лише 4% нових автомобілів були електричними.

Раніше повідомлялося, що BMW зобов'язується не скорочувати робочі місця при переході на електромобілі

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое