RSS
Новости
4 мая 2022, 16:05
ArcelorMittal повідомляє про успішне використання "зеленого" водню у виробництві DRI
Найбільша металургійна та гірничодобувна компанія ArcelorMittal SA повідомила про успішне випробування використання "зеленого водню" у виробництві заліза прямого відновлення (DRI) на своєму канадському підприємстві в Контрекері, Квебек.

Під час цього першого 24-годинного випробування компанія ArcelorMittal Long Products Canada (AMLPC) використовувала електроенергію, яку виробляє сторонній електролізер, для заміни 6,8% природного газу в процесі відновлення залізної руди.

Компанія відзначила, що тільки процес відновлення залізняку дає більше 75% загальних викидів вуглекислого газу (CO2) AMLPC. Останній управляє ділянками переробки та переробки брухту, заводом прямого відновлення, двома сталеливарними заводами, трьома прокатними та двома дротяними заводами.

AMLPC вивчає можливість проведення подальших випробувань протягом найближчих місяців, покладаючись на ще більші обсяги “зеленого водню”.

В цілому ArcelorMittal прагне знизити інтенсивність викидів CO2 на 25% до 2030 року у глобальному масштабі та стати вуглецево-нейтральним до 2050 року.

Раніше повідомлялося, що ArcelorMittal братиме участь у великому водневому проєкті в Іспанії

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое