RSS
Новости
5 мая, 15:49
Volkswagen з початку 2022 року «розпродав» усі електромобілі в США та Європі — причиною стали збої в ланцюжку постачання через війну в Україні
Volkswagen, другий за величиною виробник електромобілів у світі, цього року «розпродав» усі електромобілі в США та Європі. Причиною стали проблеми з ланцюжком постачання. Група з Вольфсбурга, до якої входять Porsche, Audi та Škoda, за перші три місяці 2022 року продала по всьому світу 99 тисяч електричних моделей, оскільки зіткнулася з нестачею напівпровідників та проводів, вироблених в Україні.

За словами голови Volkswagen Герберта Дісса, попит залишається високим і компанія має невиконані замовлення в Західній Європі на 300 тисяч електромобілів. Клієнти, які зараз роблять замовлення у Європі та США, не отримають електромобілі до 2023 року.

Volkswagen планує продати близько 700 тисяч електромобілів у 2022 році, намагаючись наздогнати Tesla. Але виробництво ускладнене, особливо на найбільшому ринку, в Китаї, де в першому кварталі продано лише 28 800 електромобілів. Цього разу проблемою став запроваджений через спалах коронавірусу карантин. Хоча цей показник продажів у чотири рази вищий, ніж за той же період минулого року, компанія розраховує продати у Китаї щонайменше 140 тисяч електромобілів у 2022 році. Минулого року виробник не досяг своїх цілей з продажу.

Світова економіка продовжує страждати від зростання цін на сировину та війни в Україні. Найбільший у Європі автопостачальник Bosch заявив, що його попередня оцінка продажів у 88 мільйонів автомобілів за 2022 рік «ймовірно, не буде виконана» через «несприятливі наслідки пандемії коронавірусу в Китаї й нестачу чіпів». Volkswagen попередив, що є «постійний ризик» того, що війна та карантин у Китаї «негативно вплинуть на… ділову активність цього року». У березні автовиробник казав, що Porsche Taycan, доступні цього року, вже розпродані. Групові продажі Volkswagen повністю електричних і гібридних автомобілів, що підключаються, минулого року підскочили більш ніж на 80% і склали близько 762 тисяч одиниць.

Раніше повідомлялося, що BMW та Volkswagen зупиняють заводи в Європі через проблеми з доставкою комплектуючих з України

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!