RSS
Новости
6 мая 2022, 16:30
"ArcelorMittal Кривий Ріг" переклав частину коксових батарей на тихий хід
ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" ще в березні перевів 2 з 6 коксових батарей (КБ), що діють, в більш економний режим.

Про це йдеться у прес-релізі на сайті підприємства. Відновлення роботи потужностей стало можливим після покращення логістики та надходження вугільного концентрату.

Згідно з інформацією компанії, у воєнний час через брак сировини для КБ постало питання їх безпеки. Тому на коксохімічному виробництві підприємства вдалися до гарячої консервації батарей – переведення на “тихий хід”.

"Без вугільного концентрату може статися руйнація вогнетривкої кладки КБ, але завдяки спільним зусиллям команди коксохімиків цього не допустили", - йдеться у повідомленні.

При цьому навантаження на працівників у воєнний час зросло, оскільки майже десята частина колективу КЦ №1 мобілізувалась до лав ЗСУ або поїхала.

Зазначається, що для обігріву печі при роботі використовується коксовий газ, але при гарячій консервації його не вистачало. У зв'язку з цим криворізькі металурги запозичили досвід польських колег — газ замінили на суміш газу з азотом. "Зараз поступово відновлюється логістика, починає надходити вугільний концентрат, і АМКР нарощує темпи та потужність роботи коксових батарей", - резюмує компанія.

Раныше повыдомлялося, що ArcelorMittal Кривий Ріг відновить роботу

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое