RSS
Новости
9 мая 2022, 10:40
В Австрію прибув перший поїзд з українським зерном
Компанія Rail Cargo Group, що входить до складу ÖBB (Австрійські федеральні залізні дороги) 6 травня доставила до Австрії перший поїзд з українською кукурудзою. Подальша мета – забезпечити не менше двох поставок зерна з України до Австрії на місяць. У складі кожного поїзда буде 25 вагонів-хоперів, що вміщують 1400 т вантажу.

Rail Cargo Group завжди займалася перевезеннями українського зерна, але транспортування здійснювалося головним чином у напрямку північних регіонів Німеччини. З початком повномасштабної війни Росії проти України обсяги перевезень сільськогосподарських вантажів збільшились – у березні-квітні RCG організувала 30 зернових поїздів з України. Загалом це 60 000 т зерна.

У п'ятницю, 6 травня, до Австрії прибув перший поїзд з українською кукурудзою. Пункт призначення – муніципалітет Ашах-ан-дер-Донау в окрузі Ефердінг Верхньої Австрії. Перед цим поїзд зробив зупинку на станції Кледерінг під Віднем, де його зустріли міністр сільського господарства Австрії Елізабет Кестінгер, посол України Василь Хімінець та генеральний директор ÖBB Андреас Матта.

"Перший зерновий поїзд прибув до Австрії... Сприяючи поставкам, створюючи "зелені коридори", ми допомагаємо Україні, яка інакше не змогла б експортувати свої товари. І ми допомагаємо підтримувати поставки сільськогосподарської сировини та харчові продукти. Наша мета – у майбутньому все більше позиціювати Австрію як хаб для постачання сировини з України, - заявив Андреас Матта.- Страждання мільйонів українців стали сумною частиною повсякденного життя для всіх нас. Для мене тим більше важливо, що ми в ÖBB робимо все можливе, щоб допомогти цим людям. ÖBB RCG продемонструвала прихильність до справи з самого початку війни. З одного боку ми підтримуємо перевезення гуманітарної допомоги, а з іншого хочемо зробити свій внесок в економічне виживання України.

Раніше повідомлялося, що у Фінляндії компанії відмовляються постачати "Яндексу" електроенергію

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое