RSS
Новости
10 мая 2022, 10:10
Польська "дочка" російського "Новатека" оголосила форс-мажор через санкції
Польська "дочка" найбільшої приватної газової компанії РФ "Новатек" - Novatek Green Energy - заявила, що з 25 квітня (дата запровадження Польщею санкцій проти "Новатека") через настання форс-мажорних обставин не може виконати свої договірні зобов'язання. Про це йдеться у заяві голови компанії Даріуша Братоня від 9 травня.

Санкції щодо "Новатека" передбачають заморожування економічних ресурсів, активів, а щодо його краківської "дочки" - і виключення із процедур держзакупівель.

"Заморожування економічних ресурсів призводить, до того, що обладнання для передачі/розподілу або резервуарні установки були заморожені, і будь-які подальші рішення з цього питання тепер приймаються державними органами. У зв’язку з наведеними вище обставинами непереборної сили виконання всіх договірних зобов’язань є неможливим і призупинено до подальшого повідомлення. На нашу думку, включення "Новатеку" до вищезгаданого (санкційного - ред.) списку є абсолютно необґрунтованим і невиправданим", - йдеться у заяві компанії.

Там додали, що працюють над виключенням "Новатека" із санкційного списку та над відновленням повноцінної оперативної діяльності.

Раніше повідомлялося, що Україна та Польща домовилися про вільний проїзд вантажівок з паливом

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое