RSS
Новости
10 мая, 12:10
США випустили рекордний обсяг нафти зі стратегічного запасу
Сполучені Штати Америки оголосили про випуск рекордного обсягу нафти зі стратегічного резерву в березні без консультацій із партнерами Міжнародного енергетичного агентства. Односторонні дії Вашингтона щодо вирішення глобальних проблем із постачаннями чи цінами ризикують підірвати відносини США з МЕА, світовим органом з нагляду за енергетикою.

Зазначається, що члени групи стурбовані тим, що президент США Джо Байден використовує Стратегічний нафтовий резерв для стримування внутрішньої інфляції з політичних причин, замість того, щоб захищати країни-споживачі від глобальних перебоїв із постачанням.

Міністерство енергетики США заявило, що країна перебувала у "частих контактах" із МЕА та його державами-членами у питаннях енергетичної безпеки до оголошення, але підтвердило, що їхнє рішення про випуск нафти було "не залежним" від МЕА.

Йдеться про заяву США від 31 березня про те, що вони вивільнять 180 млн барелів із резерву зі швидкістю 1 млн барелів на день, щоб знизити світові ціни на енергоносії, що стрімко зростають, і розв'язати проблему скорочення постачань російської нафти після її вторгнення в Україну в лютому. 

Раніше повідомлялося, що Болгарія, вимагаючи винятку, пригрозила заблокувати нафтові санкції ЄС

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: biz.censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!