RSS
Новости
11 мая, 14:33
НКРЕКП дозволила низці ОСР сплатити штрафи на 85-255 тис. грн через 1-3 місяці після завершення воєнного стану
"ДТЕК Донецькі електромережі", "ДТЕК "Дніпровські електромережі" та "Вінницяобленерго" отримали право сплатити накладені у лютому цього року штрафи за порушення ліцумов з розподілу е/е через 1-3 місяці після закінчення військового стану.

Відповідні рішення Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила на засіданні 10 травня.

Відповідно до них, АТ "ДТЕК "Донецькі електромережі" та АТ "Вінницяобленерго" зможуть сплатити по 255 тис. грн штрафів, накладених 11 лютого, протягом місяця після завершення військового стану.

Для АТ "ДТЕК "Дніпровські електромережі" встановлений відстрочений період для оплати накладених 22 лютого штрафів в цілому на суму 170 тис. грн трохи більший – три місяці після завершення військового стану.

Відповідно до чинної нормативної бази, штрафи повинні сплачуватись у 30-денний термін, при цьому регулятор може перенести їхню оплату за зверненням ліцензіата.
В обґрунтуванні до рішень про відстрочку штрафів, зокрема вказується, що їхня оплата призведе до виникнення дефіциту коштів для забезпечення діяльності підприємств в умовах військової агресії РФ.

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП зобов’язала ПУП на час війни оплачувати електроенергію домашніх генустановок частково і з двомісячною відстрочкою

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!