RSS
Новости
11 мая 2022, 17:14
Найбільша німецька енергокомпанія відмовилася оплачувати рублями російський газ
Uniper веде переговори зі своїм партнером щодо контракту щодо конкретних умов оплати, зазначили в концерні. Найбільший німецький енергетичний концерн продовжуватиме платити в євро за російський газ.

«Uniper продовжить платити у євро. Uniper веде переговори зі своїм партнером щодо контракту щодо конкретних умов оплати, а також тісно консультується з урядом Німеччини», - заявив представник компанії.

При цьому, він не уточнив, чи відкрила компанія новий рахунок у Газпромбанку, і не сказав, коли потрібно буде здійснити наступний платіж.

Раніше видання Frankfurter Allgemeine Zeitung повідомляло з посиланням на главу правління Uniper Клауса-Дітера Маубаха, що компанія не виключає використання схеми, за якої платежі за газ будуть здійснюватися в євро, а потім конвертуватимуться в рублі через Газпромбанк.

Міністерство економіки Німеччини розглядає можливості конфіскації чи націоналізації дочірніх підприємств російських енергетичних концернів «Газпром» та «Роснєфть» на випадок припинення постачання російських енергоносіїв.

Раніше повідомлялося, що в Німеччині почали будувати LNG-термінал для заміни російського газу

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!