RSS
Новости
12 мая, 09:01
Нова "зелена" енергетична стратегія в Норвегії, "Укренерго" сплатило перші відсотки за "зеленими" єврооблігаціями, Німеччина побудує 4 нові ЗПГ-термінали швидше – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Норвегія планує перетворитися в великого експортера "зеленої" енергетики за допомогою морських ВЕС

У середу 11 травня, уряд Норвегії оприлюднив стратегію значного розширення індустрії офшорної вітрової енергії у країні. Метою цього плану є “перетворити країну, яка побудувала свої багатства на нафті та газі, в експортера відновлюваної електроенергії” до 2040 року.

Роттердамський порт збільшує прогнози поставок "чистого" водню у Європу

Керівництво Роттердамського порту заявило у вівторок 10 травня, що водневі проєкти, які знаходяться у районі порту та країни-експортери зможуть до 2030 року наростити поставки водню до 4,6 мільйона тонн на рік. Згідно з новими даними, найбільший порт Європи зможе доставляти щороку в північно-західну частину материку втричі більше водню, ніж прогнозували раніше.

Німеччина вносить зміни до законодавства, щоб швидше побудувати 4 нові ЗПГ-термінали

Кабінету міністрів на затвердження представлений закон, який скасовує деякі екологічні перевірки для американського ЗПГ, а також законодавче прискорення погодження дозволів на будівництво ЗПГ-терміналів. Будівництво та запуск цих терміналів дозволить Німеччині замінити щонайменше 70% від обсягу імпорту російського газу.

У Європі створять одно з перших великомасштабних промислових виробництв «електронного метанолу»

Французька енергетична компанія Engie, голландський виробник метанолу OCI та німецька компанія з виробництва енергії з відходів (EEW) об'єдналися для розробки проєкту HyNetherlands. Метою є створення та експлуатація одного з перших у Європі великомасштабних промислових виробництв «електронного метанолу» (e-methanol) за допомогою зеленого водню та біогенного CO2.

"Укренерго" сплатило перші відсотки за своїми "зеленими" єврооблігаціями

НЕК «Укренерго» успішно сплатила перші відсотки за своїми «зеленими» єврооблігаціями на суму $28,4 млн, повідомило Міненерго.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!