RSS
Новости
13 мая, 09:04
Прийом заявок на грант Кліматичні Інноваційні Ваучери, Maersk повертається до України, фінська Fortum йде з РФ – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Прийом заявок на грант Кліматичні Інноваційні Ваучери: українські підприємці зможуть отримати 50 000 євро на розробку дружніх для довкілля технологій

До 31 травня 2022 року українські підприємці можуть подати заявку на отримання гранту Кліматичні Інноваційні Ваучери. Дружні для екології бізнеси зможуть отримати 50 000 євро на розробку або впровадження технологій, що зменшують викиди парникових газів, підвищують енергоефективність та запобігають змінам клімату.

Єврокомісія представить план підвищення енергобезпеки на 195 мільярдів євро

Європейська комісія (ЄК) готується представити план скорочення залежності Євросоюзу від російських енергоресурсів до 2027 року, що передбачає нові, більш амбітні цілі щодо використання відновлюваних джерел енергії та енергозбереження. План загальним обсягом 195 млрд євро буде представлений 18 травня.

Maersk повертається до України

Данська транспортно-логістична група AP. Moller-Maersk AS планує відновити доставку вантажів в Україну через Польщу чи Румунію.

До 2026 року Бразилія стане найбільшим світовим ринком сонячної енергетики — звіт SolarPower Europe

Звіт SolarPower Europe «Перспективи глобального ринку сонячної енергетики на 2022—2026 роки», представлений у Мюнхені під час заходу Intersolar Solar, малює картину для сонячної енергетики у всьому світі. Але особливу увагу у звіті цього року приділяють ринку Латинської Америки, складеному у співпраці з Глобальною радою з сонячної енергії та бразильською асоціацією сонячних фотоелектричних систем ABSOLAR.

Одна з найбільших енергетичних компаній Фінляндії Fortum йде з РФ

Фінська енергетична компанія Fortum заявила, що піде з російського ринку. Також компанія оголосила, що припинить використання свого бренду в Росії. Про це йдеться у заяві компанії.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!