RSS
Новости
13 мая 2022, 10:15
«Черкасиобленерго» випускають обладнання для ЗСУ
ПАТ «Черкасиобленерго» налагодило виробництво і поставки в ЗСУ протитанкових та протиколісних «їжаків», скоб для бліндажів та польових багатомісних умивальників. Вже більше 1373 «їжаків» відправлено на фронт. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Днями ПАТ «Черкасиобленерго» відправило на фронт чергову партію протитанкових  та протиколісних «їжаків», а також польових багатомісних умивальників. Виробництво обладнання для армії було започатковано на одному з підрозділів підприємства вже на другий день війни, йдеться в повідомленні. На сьогодні вже виготовлено  та передано до армії 173 протитанкових та 1200 протиколісних «їжаків»,  а також 860 скоб для бліндажів, — інформує підприємство.

В одному з цехів підприємства власноруч розробили і впровадили до виробництва багатомісні польові умивальники. Запит надійшов з декількох частин ЗСУ. З замовлених 80 умивальників на підприємстві вже виготовили і безкоштовно надали 60 штук.

«Польові умивальники — це далеко не дрібниця, а дуже необхідна в армійському побуті річ. До речі недешева – на ринку їх вартість сягає 10 тис. грн. за одиницю. І їх, як виявилося, недостатньо в наших бійців. Ми і надалі за замовленням підрозділів ЗСУ, які мають в них потребу, готові виготовляти та направляти на передову це обладнання», — прокоментував Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Раніше повідомлялося, що Siemens Ukraine передасть обладнання для відновлення української енергетики на суму 3 млн євро

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое