RSS
Новости
13 мая 2022, 14:30
Tesla Model 3 переробили в 6-тонний електричний танк з гігантськими гусеничними стрічками
Не секрет, що електромобілі Tesla користуються шаленою популярністю серед тюнінг-ательє та ентузіастів — з них вже робили кабріолети, універсали, пікапи та навіть катафалки, але всі попередні експерименти виглядають дитячими забавками на тлі нового. Банда автоманіяків вирішила перетворити Tesla Model 3 на танк з гігантськими гусеничними стрічками, унаслідок чого вийшов 6-тонний електричний позашляховик.

Зауважимо, максимум в такого роду сміливих експериментах було встановлення на Tesla снігових гусениць та посилених підвісок для бездоріжжя, але досі ніхто не намагався зробити з Tesla танк. Ну що ж, німецьким ютуберам з каналу The Real Life Guys вистачило зухвалості, в хорошому розумінні цього слова, піти на цей експеримент. Ниже — фото та відео тривалістю 8 хвилин з основними етапами перероблення Model 3 під своєрідний танк.

Їм знадобилося всього чотири тижні, щоб втілити сміливий задум, і більшість цього часу було витрачено на створення цих гігантських гусениць з використанням 1,3-тонних гусеничних стрічок. Результат, безсумнівно, вражає. У підсумку вийшла Model 3 з кліренсом 80 см (31″), яка зможе їздити пересіченою місцевістю та бездоріжжям. Ютубер додав передню лебідку з 6-тонною вантажністю на випадок, якщо ці плазуни десь застрягнуть. Відео, на якому автомобіль проходить тестування на бездоріжжі, обіцяють опублікувати згодом. Така тесла точно не була б зайвою і знадобилася б нашим героям на передовій.

Раніше повідомлялося, що вживані електрокари Tesla в США стали дорожчими за нові

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое