RSS
Новости
13 мая, 15:49
Запорізький ТРЗ відремонтував перший локомотив в умовах воєнного часу
Запорізький тепловозоремонтний завод (ЗТРЗ) завершив ремонт першого локомотива після початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Про це повідомив керівник підприємства Віталій Перекрест.

"Перший локомотив ТГМ6 зібраний на нашому підприємстві, незважаючи на умови форс-мажорних обставин. На сьогоднішній день Запорізький тепловозоремонтний завод закінчує ремонти згідно з графіком, який погоджений із замовником», – зазначив Віталій Перекрест.

Завод також виконує модернізацію тепловоза ЧМЕ3, моторизацію, модернізацію тепловоза ТГМ6 під двигун Cummins QST30 L2. Крім того, ведуться капітальні ремонти тепловозів серії ТГМ4, ТГМ6, ТЕМ2 та ТЕМ7.

ОМЗ «Карпати» за підсумками першого кварталу виробив 204 вантажних вагона, незважаючи на воєнний стан у країні. Раніше виробничі потужності підприємства за квартал могли сягати 450 одиниць рухомого складу.

«Дніпровагонмаш» за березень виробив 37 вантажних вагонів, а у квітні підприємство планувало збільшити виробництво до 50 вагонів.

За підсумками 2021 року українські вагонобудівники наростили виробництво вантажних вагонів на 31,2% в порівнянні з 2020 роком – до 1948 одиниць.

Раніше повідомлялося, що чеська CZ Loko розробить локомотив на водневому паливі

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!