RSS
Новости
13 мая, 17:22
Японська Tokyo Steel закликає відновити роботу атомної електрогенерації в країні
Сталева компанія Tokyo Steel закликає до якнайшвидшого перезапуску ядерних реакторів у Японії, які простоювали після аварії на Фукусімі більше десяти років тому, оскільки необхідно боротися зі зростаючими цінами на енергію.

Tokyo Steel Manufacturing Co., найбільший у країні виробник сталі з металобрухту, заявив, що збільшення виробництва атомної енергії необхідне відновлення конкурентоспроможності виробництва сталі у країні. За словами керуючого директора компанії Кієсі Імамура, зростання цін на сировинні товари та поступове припинення використання вугілля ускладнюють забезпечення достатньої кількості електроенергії.

"Це серйозна проблема", - сказав він в інтерв'ю цього тижня. "Важливо знову обговорити питання ядерної енергетики".

Японія відмовилася від ядерної енергетики після Фукусіми в 2011 році, хоча опитування, проведене в березні, показало, що незначна більшість людей виступає за перезапуск бездіяльних реакторів уперше.

Японська федерація чорної металургії також закликає до якнайшвидшого перезапуску реакторів, як і Keidanren, найбільша в країні бізнес-лобістська група. Прем'єр-міністр Фуміо Кісіда заявив минулого місяця, що Японія має розглянути можливість використання більшої кількості ядерної енергії, оскільки країна, яка імпортує більшу частину своєї енергії, бореться зі зростанням цін на паливо та ослабленням ієни.

Підвищення цін на електроенергію є особливою проблемою для Tokyo Steel, яка використовує електродугові печі, а не вугілля. Минулого місяця компанія попередила, що її прибуток впаде в році, що починається 1 квітня, через зростання рахунків за електроенергію.

Раніше повідомлялося, що Японія запровадить ембарго на російську нафту у рамках рішення G7

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!