RSS
Новости
16 мая 2022, 17:06
Європа розглядає як альтернативу газу з Росії постачання з Ізраїлю через Туреччину
Постачання ізраїльського газу через Туреччину до Європи розглядаються як альтернатива російському газу, повідомила газета Yeni Şafak.

За даними газети, маршрут постачання може пройти через Туреччину та Східне Середземномор'я.

Зазначається, що у разі досягнення домовленості очікується, що турецький корабель чергуватиме у періоди передачі «блакитного палива».

Також повідомляється, що «зосередивши увагу на глибоководному бурінні для видобутку нафти та природного газу з морів, Туреччина включила до свого флоту четверте бурове судно».

«Нове бурове судно, що вирушило з Південної Кореї 7 березня, прямує у бік Тунісу. 74-денний рейс корабля завершиться, коли 19 травня, у День молоді та спорту, корабель прибуде до Туреччини. Корабель нового покоління, який нестиме службу у Східному Середземномор'ї, розпочне свою першу місію у липні після двох місяців підготовчих робіт. Він сприятиме глибоководним дослідженням та днопоглиблювальним роботам у Середземному морі, може працювати на глибині до 3 тисяч 600 метрів, здатний бурити до 12 200 метрів», - уточнює видання.

Ізраїль та Туреччина обговорюють будівництво газопроводу до ізраїльського родовища «Левіафан» як альтернативу російським постачанням газу на південь Європи, рішення за маршрутом та учасниками можуть з'явитися вже найближчими місяцями.

Раніше повідомлялося, що Болгарія купуватиме американський скраплений газ дешевше, ніж у «Газпрому»

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое