RSS
Новости
19 мая, 09:13
«Запоріжсталь» розконсервувала 48 тепловозів, електромобілі стали головним джерелом попиту на кобальт, електромережа на Місяці – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

«Запоріжсталь» розконсервувала 48 тепловозів

Металургійний комбінат “Запоріжсталь” розконсервував уже 48 тепловозів після вимушеної гарячої консервації потужностей. Про це йдеться в прес-релізі підприємства в Telegram-каналі. Спеціалісти управління залізничного транспорту щодня виконують необхідні роботи для підготовки вагонів та тепловозів до повноцінної роботи залізниці комбінату. Завдяки їхньому професіоналізму вихід локомотивів з консервації відбувається швидко й успішно.

Викиди вуглецю в металургії до 2050 року скоротяться на 30% – Woodmac

Консалтингова компанія Wood Mackenzie прогнозує, що викиди вуглекислого газу в сталеливарній промисловості до 2050 скоротяться на 30% у порівнянні з 2021 роком. Про це йдеться в дослідженні компанії.

Електромобілі вперше стали головним джерелом попиту на кобальт

За підсумками 2021 року електромобілі вперше обігнали смартфони та ПК, ставши лідерами за попитом на кобальт - рідкісний метал, який, зокрема, використовується в літій-іонних акумуляторах. Про це йдеться у звіті Інституту кобальту.

Електромережа на Місяці. Вчені пропонують живити місячну базу від мережі міні-реакторів

NASA планує вже незабаром не лише повернути людину на Місяць, а й створити там постійну базу. Створення цього форпосту буде своєрідною репетицією створення майбутньої бази на Марсі. Всі ці дії вимагають вирішення багатьох інженерних завдань. Одна з найголовніших – забезпечення колонії електроенергією. Вчені з Національних лабораторій Сандія, установи, що входять до складу Міністерства енергетики США, займаються розробкою електричних мікромереж для розподілу енергії від міні-ядерних реакторів на Місяці до різних житлових та інших об'єктів майбутньої колонії.

Нафтогазова асоціація України закликала УЗ та уряд добудувати до нафтобаз залізничні колії євростандарту

Нафтогазова асоціація України (НАУ) у пакеті пропозицій прем'єр-міністрові Денису Шмигалю щодо стабілізації ринку нафтопродуктів рекомендувала «Укрзалізниці» (УЗ) та можливості добудувати залізничні колії, що відповідають європейським критеріям (так звані «вузькі» колії) через західні кордони до нафтобаз в Україні.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!