RSS
Новости
20 мая 2022, 09:03
ЄС введе мандат на дахові СЕС, ABB і Shell запустять мережу найшвидших у світі зарядок для електромобілів, Польща передасть Україні 25 тис. тонн бензину – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

ЄС хоче ввести мандат на СЕС для громадських, комерційних та житлових будівель

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про введення мандату на використання сонячних батарей на дахах комерційних і громадських будівель до 2027 року, а також для житлових будинків до 2029 року. «Я знаю, що це амбітно, але це реально, ми можемо це зробити», – сказала фон дер Ляєн, зазначивши, що інвестиції у ВДЕ є найбільшим завданням Єврокомісії.

ABB і Shell запустять у Німеччині першу загальнонаціональну мережу найшвидших у світі зарядок для електромобілів

Компанії ABB E-mobility та Shell оголошують про плани із запуску першої загальнонаціональної мережі Terra 360, найшвидшого у світі універсального зарядного пристрою для електромобілів.

США зняли обмеження на нафтову діяльність у Венесуелі

Мінфін США видав ліцензію, що дозволяє американській нафтовій компанії Chevron розпочати перемовини щодо своєї майбутньої діяльності у Венесуелі. Найближчим часом уряд Ніколаса Мадуро з опозицією оголосять про поновлення політичного діалогу.

20 вагонів електрообладнання від польських компаній прибуло для відновлення енергетичної інфраструктури – Герман Галущенко

Електричне обладнання, опори для ЛЕП, трансформатори, генератори, силові кабелі, які передали польські компанії за сприяння Польської асоціації передачі та розподілу електроенергії (Polish Power Transmission and Distribution Association), передані у 7 областей України.

Польща передасть Україні 25 тис. тонн бензину

Польща надасть Україні 25 тисяч тонн палива. Про це заявила віце-прем'єр-міністр, міністр економіки України Юлія Свириденко після її зустрічі з польським міністерством клімату та довкілля Анною Москвою.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое