RSS
Новости
20 мая, 11:35
Вчені розробили потужний акумулятор, який пропонують взяти на озброєння НАТО
Компанія Pravaig з Індії розробила портативну батарею для військової електроніки. Характеристики нового обладнання оприлюднено на офіційному сайті.

Пристрій отримав назву Pravaig Field Pack («польовий ранець»), по суті це величезний power bank. Вага становить 14 кг, габарити — 340x295x152 мм, тому один солдат може без особливих зусиль носити його в рюкзаку. Ще однією особливістю є висока міцність та захист від погодних умов за стандартом IP67, тобто від вологи, пилу, тиску та перепадів температур (акумулятор працює навіть за 65 градусів за Цельсієм).

Потужність Field Pack становить 2,1 кВт*год, стабілізована вихідна напруга — 12 В, ємності заряду вистачить, щоб 60 разів зарядити MacBook. Для живлення складніших систем можна поєднати кілька блоків в один комплекс за допомогою спеціальних кабелів. Кожен акумулятор обладнаний двома OLED-дисплеями, що показують напругу, ємність, рівень заряду, термін служби, температуру. Керувати апаратом можна віддалено за допомогою Bluetooth, SIM-карти, GPS, WiFi та USB-підключення.

Батарея призначена для заряджання цифрових військових пристроїв прямо на полі бою, а також забезпечення резервного живлення обладнання. Наприклад, польова батарея може бути для швидкого розгортання датчиків стеження, раннього оповіщення про загрози, систем комунікації. Крім того, розробники пропонують використовувати її для підтримки бойової техніки, такої як дрони, а також для координації тактичних операцій за участю кількох систем озброєння.

«В даний час ми робимо прототипи і збираємося представити їх на виставці Eurosatory 2022 у Парижі, яка є глобальною подією професіоналів у галузі оборони та безпеки. Багато країн матиме змогу побачити цю технологію. Але наша мета — у майбутньому оснащувати сили НАТО», — заявив представник Pravaig Іполит Бергер в офіційному прес-релізі.

Компанія Pravaig випускає батареї у співпраці з великими виробниками військового обладнання для європейських армій M2M Factory & AMG Pro. Гендиректор AMG Pro Девід Амселлем заявив, що його співробітники розповіли розробникам про труднощі, з якими солдати стикаються у пустелях, лісах, містах та на засніжених територіях, і це допомогло знайти ефективне рішення.

«Pravaig реалізував це рішення від концепції до створення за 60 днів, що є нечуваним результатом для світової оборонної промисловості», — прокоментував Джеремі Карон, директор M2M Factory.

Раніше повідомлялося, що Hyundai та Kia планують вкласти 16,5 млрд доларів у розширення виробництва електромобілів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!