RSS
Новости
20 мая 2022, 15:08
Використовувати зарядні станції Tesla Supercharger тепер можуть будь-які електромобілі у Великій Британії, Іспанії, Швеції та Австрії
Tesla розширила запущений у листопаді 2021 року пілотний проєкт з використання зарядних станцій Supercharger не лише фірмовими електромобілями. У деяких країнах їх застосування доступне за допомогою додатку Tesla версії 4.2.3 або вище. Нещодавно до списку додалися Австрія, Бельгія, Іспанія, Швеція та Великобританія.

Нині зарядні станції Supercharger не для електромобілів Tesla доступні у Франції, Нідерландах, Норвегії, Великій Британії, Іспанії, Швеції, Бельгії та Австрії.

Цікаво, що водії в Бельгії та Німеччині, що власники не машин Tesla, спочатку могли скористатися перевагами Supercharger тільки в тому випадку, якщо подорожували в країну, де є відкриті зарядні станції. При цьому жителі Німеччини можуть використовувати їх за межами країн пілотної програми, але не на території своєї країни.

Перші станції Supercharger з’явилися у 2012 році й сьогодні по всьому світу їх налічується 30 тисяч.

Північноамериканські моделі Tesla і Supercharger не використовують стандарт CCS2, який підтримують в основному всі електромобілі в Європі (включно з Tesla), натомість використовується запатентована вилка для зарядки Tesla. А інші північноамериканські електромобілі здебільшого оснащені роз’ємом CCS1 (наприклад, Nissan Leaf).

Раніше повідомлялося, що вживані електрокари Tesla в США стали дорожчими за нові

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое