RSS
Новости
23 мая, 10:02
Президенти США та Південної Кореї обговорюють спільні дії на ринку атомної енергетики
Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль та президент США Джо Байден обговорюють поглиблене партнерство та співпрацю щодо спільної участі двох країн на світовому ринку ядерної енергії. Згідно з джерелами у дипломатичній спільноті, розширення програм співпраці та спільний вихід на закордонні ринки атомних електростанцій розглядається із загальної точки зору, що атомна енергія необхідна для досягнення глобальних цілей у сфері зміни клімату.

Після ядерної аварії в США в 1979 році в Трі-Майл-Айленді, штат Пенсільванія, країна припинила будівництво нових атомних електростанцій на понад 30 років, фактично втративши можливість незалежного будівництва атомних електростанцій. Тепер Вашингтон хоче відновити свою репутацію у галузі ядерної енергетики. 

Повідомляється, що у США не виявляли особливої ​​уваги до Сеула через побоювання, що ядерну енергію залучать у політичну боротьбу в Кореї. У результаті, з 2009 року, коли Корея виграла проєкт з будівництва чотирьох ядерних реакторів APR1400R (5600 МВт) для АЕС Барака на захід від Абу-Дабі, корейським компаніям не вдалося отримати жодного нового замовлення на будівництво повної атомної електростанції. 

Оскільки адміністрація Юна активно просуває ядерну енергію як неминучий вибір для досягнення мети вуглецевої нейтральності, Юн і Байден поділяють однакову мету — покращити екосистему ядерної промисловості.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!