RSS
Новости
23 мая 2022, 12:12
Польща достроково розриває угоду про постачання російського газу
Польща достроково розриває угоду про постачання російського газу, повідомив уповноважений Кабміну у справах стратегічної енергетичної інфраструктури Петро Наїмський в ефірі Польського радіо. Термін зазначених домовленостей спливає наприкінці цього року.

Передбачений обсяг імпорту до 10 млн кубометрів щорічно. «13 травня уряд Матеуша Моравецького ухвалив резолюцію про розрив угоди між урядом Польщі та урядом Російської Федерації. Тієї угоди, яку називають «Ямальською», яку було підписано у 1993 році. Через 30 років можна констатувати, що газові відносини між Польщею та Росією перестають існувати», - сказав він. 

Говорячи про долю польської ділянки газопроводу «Ямал-Європа», якою здійснювалося транспортування палива, Наїмський заявив, що інфраструктуру можна переорієнтувати на постачання з Німеччини. «Польський відрізок «Ямала» використовуватиметься так, як інші ділянки, які у 100% є власністю GAZ-Sistem – для того, щоб транспортувати газ територією Польщі. Водночас, ця частина газопроводу може служити для подачі газу з Німеччини до Польщі», — зазначив представник уряду.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!