RSS
Новости
23 мая 2022, 12:32
Компанія General Motors буде продавати електромобілі на європейському ринку
Концерн GM має намір повернутися до Європи, однак уже як виробник електромобілів. Про це заявила генеральний директор GM Мері Барра. General Motors пішла з європейського ринку п’ять років тому, після продажу бізнесу Opel PSA Group.

Тепер, побачивши популярність електромобілів в Європі, другому за величиною ринку електромобілів у світі після Китаю, GM розглядає можливість повернення на континент.

Виступаючи на глобальній конференції Milken в Лос-Анджелесі, Барра підтвердила план автовиробника збільшити свою присутність в Європі, оскільки GM планує створити повністю електричну лінійку до 2035 року.

“Близько п’яти років тому ми продали наш бізнес Opel тим, хто зараз називається Stellantis, і ми не маємо жодних докорів сумління в бізнесі з внутрішнього згоряння. Але ми дивимося на можливості зростання, які ми маємо зараз, тому що ми можемо знову увійти в Європу як виробник електромобілів. Я з нетерпінням цього чекаю», – оголосила Барра.

Про те, який з нових електромобілів GM буде продаватися в Європі і коли, поки нічого невідомо.

Раніше повідомлялося, що використовувати зарядні станції Tesla Supercharger тепер можуть будь-які електромобілі у Великій Британії, Іспанії, Швеції та Австрії

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое