RSS
Новости
23 мая 2022, 15:52
Німеччина планує закуповувати газ у Сенегалі
Канцлер ФРН Олаф Шольц 23 травня розпочав триденну поїздку до Африки на тлі російського вторгнення в Україну. Першою країною став Сенегал, який володіє великими запасами газу і, як очікується, стане найбільшим його виробником у регіоні.

Шольц підкреслив, що Німеччина прагне зменшити залежність від російських енергоресурсів і веде переговори із сенегальською владою про видобуток газу та постачання зрідженого газу.

«Це питання заслуговує на інтенсивний розгляд», - зазначив німецький політик на прес-конференції з президентом Сенегалу Макі Саллом, додавши, що прогрес у переговорах відповідає спільним інтересам двох країн.  

Сенегальський лідер зазначив, що його країна готова працювати над постачанням ЗПГ на європейський ринок. Він прогнозує, що виробництво СПГ досягне 2,5 млн тонн наступного року та 10 млн тонн до 2030 року.  

За даними агентства, Німеччина запросила Сенегал та ПАР взяти участь у саміті G7 у червні. Обидві країни утрималися під час голосування щодо резолюції ООН проти вторгнення Росії в Україну.

Раніше повідомлялося, що Німеччина відмовиться від російської нафти до кінця року незалежно від санкцій ЄС – ЗМІ

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое