RSS
Новости
24 мая 2022, 09:12
Українська вітроенергетична асоціація попереджає про дефолт, Укргідроенерго збудує системи накопичення енергії за 200 млн доларів, поблизу Львова запустили біогазову електростанцію – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Відновлюваній енергетиці загрожує дефолт через критичний рівень розрахунків - Українська вітроенергетична асоціація

Інвестори в відновлювані джерела енергії просять Міністерство енергетики вирішити критичну ситуацію з розрахунками за вироблену електроенергію і не допустити масового дефолту виробників і фактично банкротства галузі відновлюваної енергетики. Про це йдеться в листі Української вітроенергетичної асоціації на адресу міністра енергетики Германа Галущенко.

Укргідроенерго отримає 200 млн доларів для будівництва на своїх об'єктах систем накопичення енергії

Верховна Рада ухвалила закон про ратифікацію договорів гарантії між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку в рамках інвестпроекту щодо встановлення гібридних систем накопичення енергії у ПрАТ "Укргідроенерго".

Польща достроково розриває угоду про постачання російського газу

Польща достроково розриває угоду про постачання російського газу, повідомив уповноважений Кабміну у справах стратегічної енергетичної інфраструктури Петро Наїмський в ефірі Польського радіо. Термін зазначених домовленостей спливає наприкінці цього року.

У Словаччині оголосили про завершення будівництва газопроводу для СПГ

Будівництво словацько-польського газопроводу завдовжки 164 кілометри, яким з балтійського узбережжя Польщі до Словаччини зможе переправлятися скраплений природний газ (СПГ), буде завершено найближчим часом, повідомила пресслужба Мінекономіки Словаччини.

На сміттєзвалищі поблизу Львова запустили біогазову електростанцію

На Грибовицькому полігоні поблизу Львова у суботу запустили біогазову електростанцію, яка здатна забезпечувати електроенергією близько 735 домогосподарств. Про це повідомили очільник обласної військової адміністрації Максим Козицький та міський голова Андрій Садовий.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое