RSS
Новости
25 мая, 09:06
Українська компанія UAV Defense Robotics вироблятиме дрони для ЗСУ, у морі застрягла рекордна кількість російської нафти, “ArcelorMittal Кривий Ріг” невистачає вугілля для відновлення роботи– та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Засновник AB Games та гендиректор HumanBehaviors.ai створили компанію UAV Defense Robotics. Вона вироблятиме дронів для ЗСУ

Засновник AB Games Антон Большаков разом з інженером, головним виконавчим директором та засновником HumanBehaviors.ai Євгеном Рвачовим створили спільну компанію під назвою UAV Defense Robotics. Вона займеться розробкою та виробництвом дронів для українських військових.

У морі через санкції застрягла рекордна кількість російської нафти

Близько 62 млн барелів (рекордна кількість) російської нафти Urals наразі перебувають у суднах в морі: трейдери намагаються знайти покупців на нафту, але бажаючих немає. Про це пишуть світові ЗМІ із посиланням на дані аналітичної компанії Vortexa.

Азербайджан збільшує обсяги постачання газу до Європи

Азербайджан має додаткові обсяги енергоресурсів для нарощування поставок газу в Європу, заявив міністр економіки країни Микола Джаббаров, виступаючи на міжнародному економічному форумі в Давосі.

Topsoe має намір побудувати найбільший у Європі завод із «зеленого» водню

Данська інженерна група Topsoe має намір побудувати найбільший у Європі завод з випуску електролізерів – машин, які виробляють “зелений” водень. Вартість реалізації проєкту оцінюють у 284 млн доларів, а початок роботи заплановано на 2024 рік.

“ArcelorMittal Кривий Ріг” зіткнувся з нестачею вугілля для відновлення роботи

Металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" (АМКР) запустив лише одну доменну піч з чотирьох, оскільки підприємству не вистачає коксівного вугілля для роботи всіх печей.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!