RSS
Новости
25 мая 2022, 09:42
Китай став лідером за кількістю патентних заявок у галузі водневих паливних елементів
Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO) при ООН опублікувала доповідь про ринок патентів у секторі водневих паливних елементів для транспорту. Лідером за кількістю патентних заявок став Китай. Найбільшу кількість заявок подали компанії, а найбільшим сектором виявився автомобільний транспорт.

У період з 2016 до 2020 року кількість патентних заявок у секторі збільшилася майже на чверть (23,4%). У 2020 році інноватори з Китаю подали 7261 заявку, або 69% від загальної кількості. За ними йдуть Японія (1186 заявок, 11,3% від загальної кількості), Німеччина (646, 6,2%), Південна Корея (583, 5,6%) та США (403, 3,8%).

У 2012 році Китай посідав п'яте місце за кількістю поданих заявок. Зараз він став світовим лідером за цим показником.

Компанії в цьому році подали майже 80% усіх патентних заявок на паливні елементи для транспорту. На 30 провідних компаній припадає 40% усіх патентних заявок припадає на 30 компаній-лідерів галузі. До 30 найбільших заявників входить лише один університет - Китайська академія наук.

Найбільшими портфелями активних корпоративних патентів, як і раніше, володіють компанії з Японії, США, Південної Кореї та Німеччини, але, ймовірно, Китай випередить їх вже найближчим часом. Кількість заявок від Японії, своєю чергою, скоротилася в кілька разів.

Сектор автомобільного транспорту є найбільшою категорією в наборі патентних даних, а інші сектори – судноплавство, авіація та спеціальні транспортні засоби – становлять лише невелику частину. Проте, звіт показує швидкий розвиток у нішевих областях, таких як спеціальні транспортні засоби, включаючи будівельні машини, вилкові навантажувачі та буксири для аеропортів.

Раніше повідомлялося, що Китай потроїв інвестиції у сонячну енергетику

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое