RSS
Новости
25 мая, 10:05
США конфіскували в Греції іранську нафту, яку перевозили на танкері РФ
Міністерство юстиції США конфіскувало в Греції іранську нафту, що перевозиться російським танкером. Як повідомила грецька влада, танкер Lana, який ходить під російським прапором, був затриманий 15 квітня поблизу острова Карістос за звинуваченням у порушенні антиросійських санкцій. Проте згодом з'ясувалося, що структура, якій належить танкер, не підпала під санкції Євросоюзу.

Згідно з даними Lloyd's List Intelligence, Lana належала компанії “Промсвязьбанк” і була зареєстрована на дочірню компанію банку "PSB Leasing". Однак у березні реєстрація танкера змінилася і власником став громадянин Росії Джамалдін Пашаєв, який є засновником ТОВ "Трансморфлот".

Антимонопольне відомство Греції розпорядилося відпустити судно через відсутність законних підстав для його затримання. Проте суд в Афінах ухвалив, що вантаж, який перевозиться на танкері, має бути конфіскований.

"Конфіскація проводиться на запит американської сторони, оскільки вантаж належить країні, яка перебуває під санкціями. Нафта буде перелита на інший танкер, який перевезе її до США", - йдеться у повідомленні грецької влади.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!